Килимок для йоги Kurma Grip Black 200х100х0.65 см
- В наявності
- Код: kg100197
9 070 ₴

Високоякісний йога-килимок Kurma Black Grip — належить до матів преміумкласу та стане чудовим супутником для йога-практик не тільки досвідчених профі, а й початківців. Ця модель трохи більша (шире, товстіше та важча), ніж звичні для нас килимки, але це зовсім не впливає на зручність і його високі характеристики.
Дуже міцний і витримує багаторічну експлуатацію. Виготовлений із якісного полівінілхлориду без використання шкідливих або токсичних речовин, що дало змогу йому відповідати високим німецьким стандартам якості Oeko-Tex Level Стандарт 100.
Завдяки унікальній структурі закритих комірок, не поглинають вологу, піт або бактерії, а це означає, що мат не вимагає глибокого очищення. Він легко очищається від забруднень злегка мокрий серветкою або губкою. Рекомендується запобігати довгостроковому потраплянню на нього прямих сонячних променів.
Характеристики та властивості
Ширина: 100 см
Довжина: 200 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Килимок/мат |
| Ширина | 100 см |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Чорний |
| Товщина | 6.5 мм |
| Матеріал | PVC |
| Довжина | 200 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Kurma |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
- Ціна: 9 070 ₴




