Килимок для йоги Manduka PROlite Binda 180x61x0.47 см
- Немає в наявності
- Код: 8777
5 805 ₴

Йога-килимок преміумкласу PROlite Binda від американського бренда Manduka спеціально розроблений для професійних йогов, які віддають практиці багато годин практично щодня. PROlite — ідеальне рішення для людей, які шукають легкий килимок для йоги чудової якості для кращого комфорту.
Підходить для будь-якого типу йоги, а також занять фітнесом, пілатесом, аеробікою. Стане вашим надійним супутником у залі, вдома та на природі.
Має високу щільність, амортизацію, зносостійкість і довговічність. Не втрачає свого кольору та робочих характеристик навіть після багаторічного використання.
Обидві сторони мата є робочими, прекрасно прилипають до будь-якої поверхні, а також забезпечують стійкість рук і ніг під час виконання асан будь-якої складності та динаміки.
Підсилювальна капронова сітка всередині мата дає йому змогу впевнено протистояти зовнішньому впливу (розтягування, деформація).
Оберігайте його від прямих сонячних променів. Повертайте тільки після повного висихання.
Мандука PROlite має сертифікат безпеки OEKO-TEX®, сертифікований матеріал Європейською агенцією текстильної пахвності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Manduka |
| Матеріал | PVC |
| Країна виробник | США |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.3 кг |
| Довжина | 180 см |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Тип | Килимки |
| Товщина | 0.47 см |
| Ширина | 61 см |
- Ціна: 5 805 ₴



