Килимок для йоги Manduka GRP Lite Midnight каучуковий каучуковий 180x61x0.4 см
- Немає в наявності
- Код: 8784
4 605 ₴

Manduka GRP Lite Midnight — йога-килимок із цікавою текстурою та сучасним дизайном, спеціально створений для людей, які практикують і люблять гарячу йогу.
Поверхневий шар складається з безлічі невеликих бульбашок, які перешкоджають прослизанню мокрих стоп і долонь, покращуючи стійкість і комфорт під час занять.
Матеріали не викликають алергічних реакцій, центральний наповнювач чудово бореться з бактеріями та запахами.
Як і вся продукція торгової марки, під час виготовлення цього килимка використовуються тільки екологічно чисті та сертифіковані матеріали та виробничі процеси, що мінімізує урон, що наноситься довкіллю під час їх утилізації.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Manduka |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 180 см |
| Матеріал | Натуральний каучук |
| Тип | Килимки |
| Товщина | 0.4 см |
| Колір | Темно-синій |
| Ширина | 61 см |
- Ціна: 4 605 ₴


