Килимок для йоги Manduka eKO Lite Patina Marbled 180x61x0.4 см
- Немає в наявності
- Код: 8763
5 470 ₴

Килимок для занять йогою eKO Lite Patina Marbled від фірми зі світовим ім'ям Manduka підійде не тільки для професійних спортсменів, але також і для початківців йогов.
Ця модель є однією з найміцніших і найдовговічніших серед матів свого класу.
Гарантує чудове прилипання до будь-якої поверхні, не ковзаючи та не створюючись.
Робочий бік йога-мата прекрасно протистоїть прослизанню ступень і долонь.
Серцевина килимка виготовлена із суміші волокон бавовни та поліестеру, що дало змогу йому ефективніше протидіяти зовнішньому впливу.
Він легкий у догляді, для цього після кожного заняття його просто потрібно протерти мокрою губкою з неконцентрованим розчином звичайного або яблучного оцту.
Не рекомендується прати його в пральній машині або використовувати мийні засоби, так що це погіршить його властивості.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Manduka |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.2 кг |
| Довжина | 180 см |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Матеріал | Натуральний каучук |
| Тип | Килимки |
| Товщина | 0.4 см |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 61 см |
- Ціна: 5 470 ₴



