Килимок для йоги RAO Nilam Салатовий 183x61x0.4 см
- Немає в наявності
- Код: 5793
490 ₴
+380 (50) 109-47-62
0992830503
Христинаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прислухавшись до потреб наших клієнтів, ми вирішили випустити свою лінію універсальних килимків для йоги, які чудово підійдуть початківцям і тим, для кого ціна — найважливіший критерій.
Часто ті, хто потребує саме недорогого варіанту, вибирають на заміну туристичний килимок, але він не може скласти конкуренцію спеціальному мату за липкістю, яка є дуже важливою якістю для занять.
Також він легкий, має гарну амортизацію.
Мало тягнеться як у поперечному, так і в поздовжньому напрямках.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Килимок/мат |
| Ширина | 61 см |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Салатний |
| Товщина | 4 мм |
| Вага | 1200 г |
| Матеріал | PVC |
| Довжина | 183 см |
| Виробник | RAO |
- Ціна: 490 ₴

