Килимок-рушник для йоги Bodhi Yatra бамбуковий антрацит 183x60x0.1 см
- Немає в наявності
- Код: 908dg
1 780 ₴
+380 (50) 109-47-62
0992830503
Христинаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бамбуковий рушник-килимок від німецького бренда Bodhi створений для динамічної та дуже активної йоги: гаряча йога, інших інтенсивних практик.
Килимок складається з двох куль — бамбука та PER.
Верхній абсорбувальний бамбуковий шар чудово вбирає вологу та піт. Нижній шар PER надійно утримує рушник на поверхні, він не ковзає, залишається на місці та не мнеться.
Бамбуковий рушник для йоги Yatra Bodhi легко складається й важить, немов пір'їнка, поміщається в будь-яку сумку. Портативний килимок-рушник підходить для подорожей, візьміть його із собою в студію йоги, на роботу, відпочинок, прогулянки.
Рекомендації щодо догляду. Можна прати вручну, обов'язково добре просушити перед тим, як скласти.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Килимок/мат |
| Ширина | 60 см |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Bodhi |
| Колір | Темно-сірий |
| Товщина | 1 мм |
| Довжина | 183 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | PER, Бамбук, Мікрофібра |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
- Ціна: 1 780 ₴




