Рушник для йоги Flow Towel Small Bodhi 68x40 см петроль
- В наявності
- Код: 898po
530 ₴

Вбирає вологу рушник для йоги Flow від німецького виробника Bodhi з м'якою велюровою поверхнею дуже добре вбирає вологу і піт, а також швидко сохне.
Завдяки невеликому розміру (68×40 см) рушник для йоги можна скласти і помістити в будь-яку спортивну сумку. Так що воно завжди під рукою під час занять спортом або йогою.
Рушник можна використовувати в якості гігієнічного покриття (шару), особливо для студійного спорядження: блоки, пояс, різні аксесуари для фітнесу.
Рекомендації по догляду. Рушник Flow можна прати при температурі до 30°C з подібними кольорами. Не використовуйте кондиціонер для білизни. Не сушити віджимом. Сушити при низьких температурах. Перед першим використанням випрати.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bodhi |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 40 см |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Колір | Петроль |
| Довжина | 68 см |
| Призначення | Спортивні |
| Дизайн та декор | Однотонні моделі |
| Розміри | 68х40 см |
- Ціна: 530 ₴

