Килимок для йоги Shantal RAO 183х61х0.6 см
- Немає в наявності
- Код: 7264
1 900 ₴
+380 (50) 109-47-62
0992830503
Христинаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Йога-мат Shantal призначений для інтенсивних практик йоги, оскільки є зносостійким і довговічним.
Товщина 6 мм забезпечує чудову амортизацію і стабільність під час виконання асан будь-якої складності, у такий спосіб захищаючи суглоби від пошкодження. Прекрасно підійде для людей будь-якого віку та фізичної підготовки.
Килимок для йоги Shantal можна використовувати як у приміщенні, так і на відкритому повітрі, оскільки він має чудове зчеплення з будь-якою поверхнею (паркет, килимове покриття тощо) завдяки особливій текстурі. Якісний матеріал не кришатиметься, продавлятиметься й відшаровується.
Матеріал: ПВХ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | PVC |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Виробник | RAO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 183 см |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Товщина | 0.6 см |
| Ширина | 61 см |
- Ціна: 1 900 ₴

