Килимок для йоги Samurai від Bodhi 183x60x0.4 см
- Немає в наявності
- Код: 3120
2 030 ₴
+380 (50) 109-47-62
0992830503
Христинаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елітна модель килимка для задуманої практики йоги вдома або в залі, належить до класу професійних.
Samurai виготовлений з екоматеріалу: натуральний каучук, джутові волокна, бавовняний кант. Вони забезпечують виключно липкі якості килимка, а також дуже добре абсорбують вологу.
Догляд: використовуйте злегка вологу ганчірку, а у воду для змочування можна додати трохи винного або лимонного оцту.
Берегти від впливу прямих сонячних променів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bodhi |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 183 см |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Матеріал | Джут, Натуральний каучук |
| Тип | Килимки |
| Товщина | 0.4 см |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 2 030 ₴
