Рушник для йоги RAO Зелений 183x62x0.1 см
- Немає в наявності
350 ₴
+380 (50) 109-47-62
0992830503
Христинаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рушник для йоги RAO виготовлений із м'якого матеріалу — мікроволокна, який чудово поглинає вологу, не даючи змогу вологим рукам і стопам прослизати. Силіконові домішки надійно фіксують рушник на підлозі або мате.
Характеристики та властивості
Ширина: 62 см
Довжина: 183 см
Вага: 0,5 кг
Цвет: зелений
Склад матеріалу: мікрофібра (80% — поліестер, 20% — поліамід), нековзні домішки із силікону.
Рекомендації щодо догляду
Делікатне прання за 30 °C з невеликою кількістю мийного засобу. Не використовувати відбілювачі та кондиціонери для тканин.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Зелений |
| Виробник | RAO |
| Ширина | 62 см |
| Довжина | 183 см |
| Тип тканини | Мікрофібра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн та декор | З принтом "зірка" |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Призначення | Спортивні |
| Розміри | 183х62 см |
| Товщина | 0.1 см |
- Ціна: 350 ₴
