Килимок для йоги eKO Lite Gobi Manduka 180x61x0.4 см
- Немає в наявності
4 125 ₴

Килимок для занять йогою eKO Lite Manduka підійде не тільки для професійних спортсменів, але також і для початківців йогов, які займаються будь-якими типами йоги, фітнесом, аеробікою або пілатесом.
Один із найміцніших і найдовговічніших серед матів свого класу. Виготовлений із натурального природного каучуку з додаваннями нетоксичних піноутворювачів і барвників.
Гарантує прилипання до будь-якої поверхні, не ковзаючи та не свертаючись. Робочий бік йога-йога-мата прекрасно протистоїть прослизанню ступень і долонь, навіть у разі сильного намокання та виконання динамічних і складних асан, зберігаючи суглоби від травм.
Серцевина килимка виготовлена із суміші волокон бавовни та поліестеру, що дало змогу йому ефективніше протидіяти зовнішньому впливу. Він легкий у догляді, для цього після кожного заняття його просто потрібно протерти мокрою губкою з неконцентрованим розчином звичайного або яблучного оцту. Не рекомендується прати його в пральній машині або використовувати мийні засоби, так що це погіршить його властивості. Берегти від впливу прямих сонячних променів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Manduka |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 180 см |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Матеріал | Натуральний каучук |
| Тип | Килимки |
| Товщина | 0.4 см |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 61 см |
- Ціна: 4 125 ₴


