Рушник для йоги Yogitoes Peacock Manduka 172x61 см
- Немає в наявності
1 852 ₴

Рушник Yogitoes Peacock Manduka розроблений для того, щоб заняття йогою стали ще комфортнішими незалежно від їх інтенсивності та місця проведення.
Воно пошите з використанням екологічно чистих сертифікованих технологій Skidless і матеріалів, які не містять токсичних барвників і важких металів, частина з яких — це пластикова тара з-під води, перероблена та вплетена в поліпряд, тим найбільш фірма бореться за чистоту довкілля.
У ньому чітко розділяються дві сторони, одна з яких складається із силіконової накладки для кращого зчеплення з йога-матом і збереження заданого розташування кінцівок у у упорах. Верхня частина рушника складається з їхньої гігієнічної, гіпоалергенної й абсорбувальної поверхні, яка чудово збирає піт і вологу, перешкоджаючи розмноженню бактерій і мікробів. Після проведення заняття не забувайте зняти рушник із йога-мату для його прання.
Переться в пральній машинці за щадного режиму та невисокої температури з речами схожого кольору, без використання вибілювачів і пом'якшувачів. Сушити на відкритому повітрі, без використання гарячих сушильних машин. Після першого прання виробу треба дотримуватися обережності під час занять на світлих йога-матах або у світлому одязі, оскільки є ризик фарбування речей.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Manduka |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн та декор | Абстракція |
| Довжина | 172 см |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Призначення | Спортивні |
| Розміри | 172х61 см |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 61 см |
- Ціна: 1 852 ₴


