Рушник для йоги eQua Mat Towel Magic Manduka 218x67 см
- Немає в наявності
- Код: 212014040
2 770 ₴

М'який і приємний на дотик йога рушник преміумкласу eQua Mat Towel Magic Manduka — дуже легка та зносостійка модель, яка витримає багаторічну експлуатацію та велику кількість прань. Завдяки своїм підвищеним абсорбувальним властивостям підійде для занять гарячою йогою. Може використовуватися як самостійна мата для тренувань або як покриття для стандартного йога-килимка, добре прилипаючи до будь-якої поверхні.
Перед початком йога практики фахівці радять трохи змочити його поверхню водою для кращого прилипання. Виготовлено з мікрофібри, основною перевагою якої є чудова здатність вбирати великі обсяги вологи та забезпечувати циркуляцію повітря.
Утримує ноги та руки від прослизання навіть у разі рясного потовиділення, гарантуючи захист від травм і розтягувань.
Відповідає вимогам міжнародних стандартів якості та повністю безпечно для здоров'я людини. За заявою виробника, треба прати за низької температури води.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Manduka |
| Країна виробник | США |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн та декор | Однотонні моделі |
| Довжина | 218 см |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Призначення | Спортивні |
| Розміри | 218х67 см |
| Ширина | 67 см |
- Ціна: 2 770 ₴


