Килимок для йоги eQua SuperLite Mat Grateful Manduka 180x61x0.15 см
- Немає в наявності
1 959 ₴

Manduka eQua SuperLite Mat Grateful — легкий і дуже тонкий йога мат стане чудовим «компаньйоном» для занять йогою і фітнес тренувань на будь-якій поверхні, як у приміщенні, так і на відкритій місцевості.
Під час його створення використовується натуральний деревний каучук, без додавання латексу, що дає змогу йому бути гіпоалергенним. Основа складається з комірок із закритою структурою, які не дають поту та волозі потрапляти всередину килимка, у такий спосіб перешкоджаючи розмноженню мікробів.
Верхній шар із мікрофібри гарантує зчеплення і протистоїть ковзанню долонь і стоп під час занять гарячою йогою, гарантуючи безпеку та стійкість для суглобів.
Виготовляється без використання шкідливих виробничих процесів із нетоксичних матеріалів, що пройшли сертифікацію відповідно до європейських стандартів якості OEKO-TEX®.
Прати руками в холодній воді, без використання пом'якшувачів і вибілювачів. Сушити на відкритому повітрі або в приміщеннях за невисокої температури, щоб не потрапляли прямі промені сонця.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Manduka |
| Країна виробник | США |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 180 см |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Матеріал | Мікрофібра, Натуральний каучук |
| Тип | Килимки |
| Товщина | 0.15 см |
| Ширина | 61 см |
- Ціна: 1 959 ₴


