Килимок для йоги welcOMe Yoga Mat Thunder Manduka 172x61x0.5 см
- Немає в наявності
1 910 ₴

Manduka welcOMe Yoga Mat Thunder — це товстий, легкий і зручний мат преміумкласу з лінією для центрування, розрахований переважно на новачків у йозі. Він дуже м'який і має легку амортизацію, можна використовувати для йога практики обидві сторони.
Не займає багато місця під час перенесення, підходить для занять у залі та на природі, прекрасно утримує від ковзання стопи та долоні, захищаючи суглоби від травм. Його поверхня складається з комірок закритого типу, які перешкоджають просочуванню поту та вологи всередину килимка, у такий спосіб не створюють сприятливі умови патогенним бактеріям.
Виготовлений із природних екологічно чистих матеріалів, без використання токсичних розчинників і клеїв. Весь виробничий процес відповідає європейським стандартам якості та є не шкідливим для довкілля. Хоча ця модель дуже зносостійка, виробник не рекомендує інтенсивно прати його у воді. Мийка має бути щадною, для щоденного очищення після тренування краще використовувати спеціальний спрей. Зберігати найкраще цей йога-килимок у темному, сухому та прохолодному місці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Manduka |
| Країна виробник | США |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 172 см |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Матеріал | TPE |
| Тип | Килимки |
| Товщина | 0.5 см |
| Ширина | 61 см |
- Ціна: 1 910 ₴


