Килимок для йоги GRP Steel Grey Manduka каучуковий 215x66x0.6 см
- Немає в наявності
- Код: 5733
4 830 ₴

Manduka GRP — йога-килимок із цікавою текстурою та сучасним дизайном, створений для людей, які практикують і люблять гарячу йогу. Під час його виробництва були залучені останні інноваційні технології, що дають змогу зберігати повний комфорт навіть під час найінтенсивніших тренувань.
В його основі 100% натуральний каучук із карбоновими сполуками в центральній частині, що дає змогу повітряному потоку циркулювати через волокна йога-мату без затримок. Поверхневий шар складається з безлічі невеликих бульбашок, які перешкоджають прослизанню мокрих стоп і долонь, покращуючи стійкість і комфорт під час занять.
Матеріали не викликають алергічних реакцій, поверхневий шар швидко висихає, а центральний наповнювач чудово бореться з бактеріями та запахами.
Як і вся продукція торгової марки, під час виготовлення цього килимка використовуються тільки екологічно чисті та сертифіковані матеріали та виробничі процеси, що мінімізує урон, що наноситься довкіллю під час їх утилізації.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Manduka |
| Країна виробник | США |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 215 см |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Матеріал | Натуральний каучук |
| Тип | Килимки |
| Товщина | 0.6 см |
| Ширина | 66 см |
- Ціна: 4 830 ₴


