Килимок для йоги Manduka PRO Mechi/Unique Pattern 180x66x0.6 см
- Немає в наявності
- Код: 5727
7 475 ₴

Manduka PRO Mechi/Unique Pattern є одним із найкращих йога-килимків у своєму класі.
Товстий і щільний, забезпечує чудовий рівень комфорту, безпеки та амортизації на будь-якій поверхні. Він однаково підійде для проведення тренувань і практик, як у закритих приміщеннях, так і на відкритому повітрі.
Нековзна тканинна поверхня не стає липкою навіть у разі рясного виділення поту, гарантує зчеплення й добре протистоїть прослизанню стоп і долонь, захищаючи суглоби.
Добре зарекомендував себе під час занять гарячою йогою. Витримує будь-які навантаження й величезну кількість тренувань, зносостійкий. Експерти не рекомендують прати його у воді та піддавати швидкому сушінню. Щоб мати не втратив своїх властивостей, добре доглядати за ним за допомогою спеціальних спреїв.
Віднедавна постачається з довічною гарантією. Без латексу. Все виробництво та використовувані матеріали пройшли сертифікацію згідно зі стандартами OEKO-TEX® на вміст токсичних і шкідливих речовин, гарантовано безпечні для природи та користувача.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Manduka |
| Матеріал | PVC |
| Країна виробник | США |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 180 см |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Тип | Килимки |
| Товщина | 0.6 см |
| Ширина | 66 см |
- Ціна: 7 475 ₴


