Блок для йоги RAO салатовий 23х15х7.5 см
- Немає в наявності
292 ₴
+380 (50) 109-47-62
0992830503
Христинаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
До складу блоків для йоги RAO входить міцна, щільна та нетоксична піна EVA.
Вони призначені для ускладнення або спрощення виконання вправ залежно від вашого рівня.
Підставляючи блок, ви зможете регулювати висоту опори, змінити балансування асани.
Зручне захоплення забезпечується завдяки заокругленим кутам і краям «цегла».
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Йога блок |
| Колір | Салатний |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Матеріал | EVA піна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | RAO |
| Ширина | 15 см |
| Товщина | 7.5 см |
| Довжина | 23 см |
- Ціна: 292 ₴
