Гумка для фітнесу (стрічка-еспандер) Thera-Band Loop від Bodhi синій 30.5х7.6 см
- В наявності
- Код: 206l20b
830 ₴

Стрічка-еспандер Thera-Band Loop від Bodhi – це універсальне спортивне спорядження, яке може бути інтегрований практично в будь-які програми тренувань і реабілітації. Вправи з Thera-Band з меншою ймовірністю заподіють травми суглобів, ніж тренування з вагою. Стрічки-еспандери мають маленьку вагу і ними дуже легко користуватися під час подорожей, будинку або навіть в офісі.
Синя: екстрасильный рівень опору.
В комплекті:
1 x Стрічка-еспандер Thera-Band Loop;
1 х листівка з 6 вправами для тренування різних груп м'язів.
Розмір: 7,6 см х 30,5 см, D 20 див.
Матеріал: латекс.
Виробник: Bodhi.
Інструкції по використанню та догляду:
Зберігати в сухому місці, уникати прямих сонячних променів і високих температур. Для очищення протріть вологою ганчіркою і дуже невеликою кількістю олії чайного дерева, розбавленого водою.
Стрічка-еспандер виготовлена з міцного натурального латексу і має тонкий захисний шар порошку для запобігання злипання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bodhi |
| Країна виробник | Малайзія |
| Тип | Стрічковий |
| Тип навантаження | Розтягнення |
| Конструкція | Стрічкова |
| Колір | Синій |
| Довжина | 30.5 см |
| Ширина | 7.6 см |
| Стан | Новий |
| Діаметр | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Латекс |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Вид | Кільце |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Застосування | Універсальні |
- Ціна: 830 ₴
