Килимок для йоги Specialist фіолетовий Wunderlich 200х60х0.3 см
- Немає в наявності
- Код: 5740
1 080 ₴
+380 (50) 109-47-62
0992830503
Христинаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Легкий і липкий килимок для йоги Specialist від Wunderlich – все, що потрібно мобільному йогу.
Specialist поєднує порівняно доступну ціну, високу міцність і зносостійкість з липким і неслизьким покриттям.
Характеристики і властивості
Ширина: 60 см
Довжина: 200 см
Вага: 1,3 кг
Регулярна очистка проводиться за тим же принципом, за допомогою мокрої ганчірки або губки, у воді не тепліше, ніж 40°С.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Килимок/мат |
| Ширина | 60 см |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Wunderlich |
| Колір | Фіолетовий |
| Товщина | 3 мм |
| Матеріал | PVC |
| Довжина | 200 см |
- Ціна: 1 080 ₴
