Килимок для йоги XW Fusion Jade каучуковий фіолетовий / темно-синій 180x71.1x0.8 см
- Немає в наявності
- Код: 7167
5 770 ₴

Килимок XW Fusion має екстра товщину 8 мм для додаткової м'якості та пружності. Чудово підходить для відновної йоги, пілатесу або фітнесу, а також для тих випадків, коли ви потребуєте додаткової амортизації. Це найширший — 71,1 см і довгий — 180 см йога-мат. XW Fusion доступний у кольорі: фіолетовий/ темно-синій.
Інструкції з догляду
Ручне прання в холодній воді з використанням м'якого мила. Ретельно промийте та повісьте або покладіть на поверхню, дайте висохнути. Не чистьте за допомогою УФ-чистного засобу та не сушіть на сонці.
Килимки мають запах гуми, тому що виготовлені з натурального каучуку. Цей природний аромат згодом зникне.
Уникайте впливу прямих сонячних променів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jade |
| Ширина | 71 см |
| Країна виробник | США |
| Довжина | 180 см |
| Матеріал | Каучук |
| Тип | Килимок/мат |
| Товщина | 8 мм |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувацькi характеристики | |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
- Ціна: 5 770 ₴
