Килимок для йоги Harmony XW Jade каучуковий оливково-зелений 180x71.1x0.5 см
- Немає в наявності
4 120 ₴

Найпопулярніший килимок Jade Harmony XW має товщину 5 мм і екстраширину — 71,1 см (стандартні мати мають ширину 61 см), забезпечуючи чудове зчеплення й амортизацію, і водночас гарну стійкість під час виконання стоячих асан.
Килимок Harmony XW випускається у двох кольорах: оливково-зелений і темно-синій і має довжину 180 см.
Інструкції з догляду:
Ручне прання в холодній воді з використанням м'якого мила. Ретельно промийте та повісьте або покладіть на поверхню, дайте висохнути. Не чистьте за допомогою УФ-чистного засобу та не сушіть на сонці.
Килимки мають запах гуми, тому що виготовлені з натурального каучуку. Цей природний аромат згодом зникне.
Уникайте впливу прямих сонячних променів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 180 см |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Матеріал | Натуральний каучук |
| Виробник | JadeYoga |
| Тип | Килимки |
| Товщина | 0.5 см |
| Колір | Оливково-зелений |
| Ширина | 71.1 см |
- Ціна: 4 120 ₴
