Килимок для йоги Travel Jade каучуковий темно-синій 188x61x0.3 см
- В наявності
- Код: 874MB
5 980 ₴

За товщини 3 мм килимок Jade Travel чудово підходить для тих, хто подорожує, і для тих, хто бажає відчувати тісніший контакт із поверхнею під час практики.
Килимок Jade Travel складається, щоб легко поміститися у ваш багаж, має ширину 61 см, довжину 188 см, випускається в темно-синьому та фіолетовому кольорі. Він важить 1,65 кг.
Інструкції з догляду:
Ручне прання в холодній воді з використанням м'якого мила. Ретельно промийте та повісьте або покладіть на поверхню, дайте висохнути. Не чистьте за допомогою УФ-чистного засобу та не сушіть на сонці.
Килимки мають запах гуми, тому що виготовлені з натурального каучуку. Цей природний аромат згодом зникне.
Уникайте впливу прямих сонячних променів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jade |
| Країна виробник | США |
| Тип | Килимок/мат |
| Матеріал | Каучук |
| Довжина | 188 см |
| Ширина | 61 см |
| Товщина | 3 мм |
| Вага | 1650 г |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
- Ціна: 5 980 ₴
