Килимок для йоги Travel Jade каучуковий фіолетовий 188x61x0.3 см
- Немає в наявності
- Код: 874P
5 980 ₴

За товщини 3 мм килимок Jade Travel чудово підходить для тих, хто подорожує, і для тих, хто бажає відчувати тісніший контакт із поверхнею під час практики.
Килимок Jade Travel складається, щоб легко поміститися у ваш багаж, має ширину 61 см, довжину 188 см, випускається у фіолетовому та темно-синьому кольорі. Він важить 1,65 кг.
Інструкції з догляду:
Ручне прання в холодній воді з використанням м'якого мила. Ретельно промийте та повісьте або покладіть на поверхню, дайте висохнути. Не чистьте за допомогою УФ-чистного засобу та не сушіть на сонці.
Килимки мають запах гуми, тому що виготовлені з натурального каучуку. Цей природний аромат згодом зникне.
Уникайте впливу прямих сонячних променів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Килимок/мат |
| Ширина | 61 см |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | США |
| Колір | Фіолетовий |
| Товщина | 3 мм |
| Вага | 1500 г |
| Матеріал | Джут |
| Довжина | 188 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | JadeYoga |
- Ціна: 5 980 ₴
