Рушник для йоги Manduka Yogitoes Patina Wall 172x61см
- Немає в наявності
- Код: 262073310
3 940 ₴

Рушник Yogitoes Patina Wall від фірми-виробника товарів для йоги Manduka є стильним і універсальним продуктом.
Воно пошите з використанням екологічно чистих сертифікованих технологій Skidless і матеріалів, які не містять токсичних барвників і важких металів.
У ньому чітко розділяються дві сторони, одна з яких складається із силіконової накладки для кращого зчеплення з йога-матом. Верхня частина рушника складається з їхньої гігієнічної, гіпоалергенної й абсорбувальної поверхні, яка чудово збирає піт і вологу, перешкоджаючи розмноженню бактерій і мікробів.
Після проведення заняття не забувайте зняти рушник із мата для його прання.
Переться в пральній машинці за щадного режиму та невисокої температури з речами схожого кольору, без використання вибілювачів і пом'якшувачів. Рекомендується сушити на відкритому повітрі.Після першого прання виробу треба дотримуватися обережності під час занять на світлих матах або у світлому одязі, оскільки є ризик фарбування речей.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Manduka |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн та декор | З абстрактним принтом |
| Довжина | 172 см |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Призначення | Спортивні |
| Розміри | 172х61 см |
| Тип | Рушники |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 61 см |
- Ціна: 3 940 ₴



