Рушник для йоги Manduka Yogitoes Blur Print 172x61см
- Немає в наявності
- Код: 262073271
3 950 ₴

Рушник Yogitoes Blur Print від Manduka є стильним і універсальним продуктом, спеціально розробленим для того, щоб практичні заняття стали ще комфортнішими.
Воно пошите з використанням екологічно чистих сертифікованих технологій Skidless і матеріалів, які не містять токсичних барвників і важких металів.
У ньому чітко розділяються дві сторони, одна з яких складається із силіконової накладки для кращого зчеплення з йога-матом. Верхня частина рушника складається з їхньої гігієнічної, гіпоалергенної й абсорбувальної поверхні.
Переться в пральній машинці за щадного режиму та невисокої температури з речами схожого кольору, без використання вибілювачів і пом'якшувачів. Рекомендується сушити на відкритому повітрі,
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Manduka |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн та декор | З абстрактним принтом |
| Довжина | 172 см |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Призначення | Спортивні |
| Розміри | 172х61 см |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 61 см |
- Ціна: 3 950 ₴



