Килимок для йоги Manduka eKO SuperLite Mat Storm 180x61x0.15 см
- Немає в наявності
- Код: 9067
2 790 ₴

Йога-килимок eKO SuperLite Mat Storm від відомого виробника товарів для йоги та фітнесу Manduka має надзвичайно малу вагу та габарити, що робить його дуже зручним і не обважнюючим під час перенесення. Легко поміщається в будь-яку сумку або рюкзак.
Підійде як йогам із великим досвідом, так і початківцям практикам, які куштують різні типи йоги.
Ця модель сертифікована відповідно до вимог міжнародних стандартів якості та є безпечною навіть для людей, які страждають на алергічні реакції, і дітей.
Текстура поверхні мата прекрасно утримує ступні та долоні на місці, без ковзання, гарантуючи високий ступінь захисту від травм суглобів.
Для догляду за цим килимком його просто варто протерти змоченою в розчині яблучного оцту губкою після кожного тренування. Не рекомендується піддавати машинному пранню, впливу агресивних мийних засобів і сонячних променів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Manduka |
| Країна виробник | США |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Довжина | 180 см |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Матеріал | Натуральний каучук |
| Тип | Килимки |
| Товщина | 0.15 см |
| Ширина | 61 см |
- Ціна: 2 790 ₴



