Килимок для йоги Manduka eKO Lite Midnight 180x61x0.4 см
- Немає в наявності
- Код: 133021030
5 810 ₴

Килимок для занять йогою eKO Lite Midnight двоколірний синій від фірми зі світовим ім'ям Manduka підійде не тільки для професійних спортсменів, але також і для початківців йогов.
Ця модель є однією з найміцніших і найдовговічніших серед матів свого класу. Виготовлений із натурального природного каучуку з додаваннями нетоксичних піноутворювачів і барвників.
Гарантує чудове прилипання до будь-якої поверхні, не ковзаючи та не створюючись. Робочий бік йога-мату прекрасно протистоїть прослизанню ступень і долонь, навіть у разі сильного намокання та виконання динамічних і складних асан, оберігаючи суглоби від отримання травм.
Він легкий у догляді, для цього після кожного заняття його просто потрібно протерти мокрою губкою з неконцентрованим розчином звичайного або яблучного оцту.
Не рекомендується прати його в пральній машині або використовувати мийні засоби. Берегти від впливу прямих сонячних променів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Manduka |
| Країна виробник | США |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.2 кг |
| Довжина | 180 см |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Матеріал | Натуральний каучук, Бавовна/ поліестер |
| Тип | Килимки |
| Товщина | 0.4 см |
| Ширина | 61 см |
- Ціна: 5 810 ₴



