Килимок для йоги Elite S Jade каучуковий зелений / чорний 180x61x0.5 см
- Немає в наявності
- Код: 371GB
8 190 ₴

Найміцніший килимок Elite S від Jade спеціально розроблений для тих, хто займається щодня. Ідеально підходить для Аштанги та тим, хто активно тренується.
Особливо щільний верхній шар надає мату додаткову міцність і довговічність, а його гладка поверхня забезпечує чудове зчеплення.
Jade — це все, що ви шукаєте в килимку для йоги — приємний колір, неймовірне зчеплення, чудовий комфорт і екологічність.
Хоча мати не містять латексу на 99%, тому ми рекомендуємо людям з алергією на латекс уникати контакту з цими килимами.
Інструкції з догляду: Ручне прання в холодній воді з використанням м'якого мила. Ретельно промийте та повісьте або покладіть на поверхню, дайте висохнути. Не сушіть на сонці.
Килимки мають запах гуми, тому що виготовлені з натурального каучуку. Цей природний аромат згодом зникне.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 180 см |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Матеріал | Натуральний каучук |
| Виробник | JadeYoga |
| Тип | Килимки |
| Товщина | 0.5 см |
| Колір | Зелений/ чорний |
| Ширина | 61 см |
- Ціна: 8 190 ₴
