Блок для йоги Kurma Flat синий 20x30x5 см
- Немає в наявності
- Код: 7716
517 ₴

Пінні блоки для йоги — забезпечать комфорт і підвищать ефективність майже будь-яких тренувань. Практично незамінні на заняттях новачків, дітей, вагітних жінок і спортсменів, які проходять реабілітацію і відновлення після травм.
Основне завдання цього аксесуара — це допомога та полегшення утримання балансу під час виконання асан тим, хто не може похвалитися гарною розтяжкою і гнучкістю.
Йога-блок швидко зніме напруження в суглобах, стане чудовою опорою на підлозі для спини, шиї та інших частин тіла. Він має форму цегли, невеликої ваги та розміру — не стане тягарем під час транспортування та влізе в будь-який рюкзак або сумку.
Блоки дуже прості в догляді, їх досить протерти мокрою губкою або обполоснути проточною водою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | EVA піна |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 30 см |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Виробник | Kurma |
| Тип | Блоки |
| Товщина | 5 см |
| Ширина | 20 см |
- Ціна: 517 ₴
