Килимок для йоги Manduka PROlite Verve 180x60x0.47 см
- Немає в наявності
- Код: 112011Z30
6 390 ₴

Килимок для йоги PROlite Verve — ідеальне рішення для людей, які шукають легкий килимок для йоги високої якості та комфорту.
Поверхня із закритими порами утримує вологу й бактерії в резервуарі, збільшуючи довговічність і забезпечуючи легке очищення після практики.
М'якість і пружність сприяє універсальності використання на більшості поверхонь (кируті, цементні, паркетні підлоги).
Фірмовий точковий візерунок добре утримує килимок на підлозі. Середнє зчеплення дає змогу легко переходити між асанами, не прилипаючи водночас до килимка.
Виробництво та матеріали пройшли сертифікацію згідно з європейськими стандартами OEKO-TEX на вміст токсичних і шкідливих речовин, гарантовано безпечні для природи та користувача.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bodhi |
| Матеріал | PVC |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 180 см |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Тип | Килимки |
| Товщина | 0.47 см |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 6 390 ₴



