Килимок для йоги Manduka eKO SuperLite Mat Fuchsia Stripe 180x61x0.15 см
- Немає в наявності
- Код: 9290
2 790 ₴

Йога-килимок eKO SuperLite Mat Fuchsia Stripe від відомого виробника товарів для йоги та фітнесу Manduka має надзвичайно малу вагу та габарити, що робить його дуже зручним і не обважнюючим під час перенесення.
Килимок для йоги eKO SuperLite Fuchsia Stripe забезпечує чудове зчеплення. Це найкращий килимок для йоги під час подорожей і для практики поза межами зали.
Текстура забезпечує чудове зчеплення, чинить опір розривам і розтягуванню. Матеріал забезпечує сухість поверхні.
Очищення: усі килимки eKO треба регулярно чистити, протираючи очисним спреєм. Не замочуйте та не занурюйте у воду!
Зберігання: не залишайте йога-мат під прямим сонячним промінням, зберігайте в чохлі.
На відміну від гумових килимів, доступних сьогодні, піноутворювачі, які використовуються для створення eKO, нетоксичні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Manduka |
| Країна виробник | США |
| Колір | Фуксія |
| Тип | Чохол |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Довжина | 180 см |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Матеріал | Натуральний каучук |
| Товщина | 0.15 см |
| Ширина | 61 см |
- Ціна: 2 790 ₴



