Килимок для йоги Manduka PROlite Black Sage 180x60x0.47 см
- Немає в наявності
- Код: 112011050
6 390 ₴

Килимок для йоги PROlite Black Sage — ідеальне рішення для людей, які шукають легкий килимок для йоги високої якості та комфорту.
PROlite — легкий, абсолютно безпечний для здоров'я йога-мат для студії та подорожей.
Висока щільність забезпечує чудову амортизацію для неперевершеної практики, захищає суглоби. М'якість і пружність сприяє універсальності використання на більшості поверхонь (кируті, цементні, паркетні підлоги).
100% виробництво без латексу.
Manduka PROlite Black Sage розроблені так, щоб слугувати якомога довше.
Йога-килимки зменшують кількість виробів із ПВХ, які щорічно потрапляють на звалища. Килимки серії PRO виготовляються за допомогою процесу, який забезпечує брак токсичних викидів в атмосферу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Manduka |
| Матеріал | PVC |
| Країна виробник | США |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.8 кг |
| Довжина | 180 см |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Тип | Килимки |
| Товщина | 0.47 см |
| Ширина | 61 см |
- Ціна: 6 390 ₴



