Йога-рушник для рук Manduka eQua Hand Towel Acai 67x40 см
- В наявності
- Код: 211011080
1 050 ₴

Абсорбувальний рушник для рук eQua® Hand Yoga Towel з мікрофібри від бренда Мандука стане ідеальним доповненням до будь-якого килимка для йоги. Рушник забезпечить найкраще зчеплення і менше ковзання, там, де воно найпотрібніше всього — в зонах рук чи ніг.
Невеликий рушник (67 см х 40 см) легко розмістити там, де вам знадобиться додаткове захоплення впродовж усього тренування.
Чим більше ви пітнієте, тим краще зчеплення.
Характеристики
- чудово вбирає вологу, швидко сохне, дуже міцне;
- рушник із мікрофібри дуже м'який і приємний на дотик, схожий на замшу;
- ультралегкий;
- створений для використання в студії та за її межами;
- чудово підходить для всіх видів йоги, включно з гарячою, вінясу та силовою.
- розраховане на безліч циклів прання;
- можна використовувати для тренувань, пляжу та відпочинку;
- 80% поліестер + 20% нейлон;
- Паперова упаковка/етикетка сертифікована FSC. FSC — це міжнародний стандарт відповідального керування лісами. Сертифікат FSC забезпечує, що ліс вирощується і використовується відповідально й екологічно стійко, соціально корисно та економічно життєздатно.
- всі барвники не містять AZO, олива та важких металів;
- підходить для веганів;
- вага: 0.1 кг;
- довжина: 40 см;
- ширина: 67 см.
Рушник для йоги для рук eQua® допоможе не тільки в заняттях йогою, але й у тренажерному залі, кемпінгу або дорозі.
Щоб уникнути линяння кольору перед першим використанням виробу, виробник рекомендує двічі випрати рушник. Прати в низькій температурі зі схожими кольорами. Рекомендується сушити природним способом, під час сушіння в пральній машині варто вмикати програму з низькою температурою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Manduka |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Килимок/мат |
| Матеріал | Замша |
| Довжина | 67 см |
| Ширина | 40 см |
| Вага | 100 г |
| Колір | Фіолетовий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Спортивні |
| Особливості | Швидко сохнуть |
| Дизайн та декор | Однотонні моделі |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Розміри | 67x40 см |
| Артикул | 211011080 |
- Ціна: 1 050 ₴



