Килимок для йоги Manduka eKO 3.0 Charcoal 180x66x0.5 см
- В наявності
- Код: 13E011077
6 760 ₴

Manduka eKO Yoga Mat 5 мм — це вдосконалений йога-килимок із натурального каучуку, створений для усвідомленої практики та турботи про планету. Нова версія eKO 3.0 містить понад 30% перероблених матеріалів, має поліпшену текстуру Catch-Grip для чудового зчеплення в сухих і вологих умовах і оновлену пружну основу Responsive RideTM для ще більшої підтримки та комфорту під час практики.
Особливості Manduka eKO® Yoga Mat 5 мм:
Натуральні матеріали. Виготовлений із натурального каучуку, зібраного без шкоди для лісів Амазонки, містить понад 30% перероблених компонентів.
Покращена текстура Catch-Grip. Технологія Catch-Grip являє собою спеціально розроблену мікротекстуровану поверхню, яка забезпечує ідеальний баланс між зчепленням і легким ковзанням. Вона дає змогу впевнено утримувати асани та легко переходити між позами.
Що таке Catch-Grip?
Catch-Grip — це мікротектура, яка одночасно поєднує шорсткість і гладкість поверхні, забезпечуючи стійкість у статичних позах і свободу рухів у динамічних практиках.
Переваги Catch-Grip:
Чудове зчеплення без відчуття «залипання».
Легкість і плавність переходів між асанами.
Гігієнічність: закрита пориста структура перешкоджає вбиранню вологи та бактерій, полегшуючи догляд за килимком.
Характеристики:
- Товщина: 5 мм
- Матеріал: натуральний каучук із додаванням перероблених компонентів
- Країна виробництва: Тайвань
99% без латексу (не рекомендується людям з алергією на латекс)
Догляд за килимком:
- Протирати після кожного тренування засобом Manduka Mat Wash&Refresh.
- Раз на місяць обробляти килимок засобом Natural Rubber Yoga Mat Restore.
- Не прати в машині, не замочувати, не використовувати сіль для очищення.
- Зберігати в сухому місці, далеко від прямих сонячних променів.
- У разі інтенсивного потовиділення використовувати рушник для йоги для додаткового зчеплення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Manduka |
| Країна виробник | США |
| Тип | Килимок/мат |
| Матеріал | Каучук |
| Довжина | 180 см |
| Ширина | 61 см |
| Товщина | 5 мм |
| Вага | 3200 г |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Тайвань |
- Ціна: 6 760 ₴


