Килимок для йоги Manduka eKO 3.0 Glenn Green Marble 180x66x0.5 см
- В наявності
- Код: 13E051755
6 760 ₴

Manduka eKO Yoga Mat 5 мм — удосконалений йога-мат із натурального каучуку
Manduka eKO Yoga Mat 5 мм — це вдосконалений килимок для йоги, виготовлений із натурального каучуку для свідомої практики та турботи про планету. Нова версія eKO 3.0 містить понад 30% перероблених матеріалів, має покращену текстуру Catch-Grip™ для чудового зчеплення у сухих і вологих умовах та оновлену пружну основу Responsive Ride™ для ще більшої підтримки і комфорту під час практики.
Особливості Manduka eKO® Yoga Mat 5 мм:
Натуральні матеріали.
Килимок виготовлений із натурального каучуку, зібраного без шкоди для лісів Амазонки, та містить понад 30% перероблених компонентів.
Покращена текстура Catch-Grip.
Технологія Catch-Grip™ — це спеціально розроблена мікротекстурована поверхня, яка забезпечує ідеальний баланс між зчепленням і легким ковзанням. Вона дозволяє впевнено утримувати асани й легко переходити з пози в позу.
Що таке Catch-Grip™?
Catch-Grip™ — це мікротекстура, що поєднує шорсткість і гладкість поверхні. Вона створена для надійної фіксації у статичних позах і свободи рухів у динамічних практиках.
Переваги Catch-Grip™:
- Зчеплення без ефекту «прилипання».
- Легкість і плавність переходів між асанами.
- Гігієнічність: закрита пориста структура не вбирає вологу та бактерії, полегшуючи догляд за килимком.
Характеристики:
- Товщина: 5 мм
- Вага: 3,8 кг
- Матеріал: натуральний каучук з додаванням перероблених компонентів
- 99% без латексу (не рекомендується людям з алергією на латекс)
Догляд за килимком:
- Протирати після кожного заняття засобом Manduka Mat Wash & Refresh.
- Раз на місяць очищати за допомогою Natural Rubber Yoga Mat Restore.
- Не прати у пральній машині, не замочувати, не застосовувати сіль для очищення.
- Зберігати в сухому місці, подалі від прямих сонячних променів.
- При сильному потовиділенні використовувати рушник для йоги для покращення зчеплення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Manduka |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Килимок/мат |
| Матеріал | Каучук |
| Довжина | 180 см |
| Ширина | 66 см |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Тайвань |
- Ціна: 6 760 ₴



