Подушка для медитації Дзафу Етно Хвиля RAO 31х31х16 см бежевий
- Немає в наявності
- Код: rao310EWbg
600 ₴

Дзафу для медитації з гречаною лухою Геометрія RAO
Для того, щоб ваша практика медитації була максимально комфортною, радимо купити спеціальну подушку для медитації з гречаним лушпинням. Кругла подушка-пуф для медитацій називається дзафу та традиційно використовується в практиці кардіолога. Вона підіймає рівень таза, що зменшує напругу в спині та ногах, і ви без проблем зможете утримувати положення сидячи тривалий час, перебуваючи в стані медитації та споглядання.
Гарний дизайн дає змогу використовувати подушку не тільки для медитативних практик і відпочинку, але і як частину інтер'єру. Це зручний пуф для сидіння під час чайних церемоній, музичних джемів, підлогових ігор, спілкування з друзями.
Характеристики:- Розміри: 31*16 см;
- Вага: приблизно 1,8 кг;
- Наповнювач: гречане лушпиння;
- Виробництво: Україна.
З «Геометрією РАО» ваші медитаційні сесії стануть ще продуктивнішими та комфортнішими. Не проґавте можливість поліпшити свою практику з нашого дзафу. Купіть зараз і відчуйте різницю!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAO |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина | 16 см |
| Тип | Подушки для медитації |
| Розмір | 31x31x16 см |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Діаметр | 31 см |
| Особливості | Антиалергенні, Стійкі до пилового кліща |
| Наповнювач | Гречане лушпиння |
| Дизайн та декор | З принтом |
| Властивості | Гіпоаллергенні |
| Форма | Круглі |
- Ціна: 600 ₴



