Блок для йоги Bodhi Asana Brick 22x11x6.6 см темно-червоний
- В наявності
- Код: 930DR
510 ₴
+380 (50) 109-47-62
0992830503
Христинаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опорний блок для йоги Asana Brick від Bodhi — цегла стандартного розміру (22*11*6,6 см) — виготовлений із міцної нетоксичної EVA піни високої щільності.
Ці легкі блоки ідеально підійдуть для ускладнення або, навпаки, спрощення асан, пропонуючи більше варіацій одних і тих же поз. Висота опори регулюється виставленням блока на будь-який зі сторін.
Фірмові йога-блоки не прослизають, не залишають слідів у формі крихт, на відміну від дешевих блоків. Вони приємні на дотик, міцні, стійкі до подряпин, оскільки виготовлені з якісного матеріалу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bodhi |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | EVA піна |
| Тип | Йога блок |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 11 см |
| Товщина | 6.6 см |
| Довжина | 22 см |
- Ціна: 510 ₴

