Яскравий блок для йоги RAO салатовий 23х15х7.5 см
- Немає в наявності
- Код: rao201blg
215 ₴
+380 (50) 109-47-62
0992830503
Христинаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
До складу блоків для йоги RAO входить міцна, щільна та нетоксична піна EVA.
Вони призначені для ускладнення або спрощення виконання вправ залежно від вашого рівня.
Підставляючи блок, ви зможете регулювати висоту опори, змінити балансування асани.
Зручне захоплення забезпечується завдяки заокругленим кутам і краям «цегла».
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RAO |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Салатний |
| Матеріал | EVA піна |
| Тип | Йога блок |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 15 см |
| Товщина | 7.5 см |
| Довжина | 23 см |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
- Ціна: 215 ₴

