Підставка під аромапалички Антик із дерева манго 30х7.5х4 см
- В наявності
- Код: 23467A
180 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴

Ви вирішили купити або вже придбали ароматичні палички? Тоді радимо вам звернути увагу на дерев'яну підставку під аромапалички «Антик» — незамінну річ для тих, хто любить використовувати пахощі. Основне призначення цього пристосування — фіксація ароматичної палички та захист меблів або одягу від потрапляння гарячого попелу під час тління пахощів.
Розмір: 30 х 7.5 х 4 см
Підставка гарної форми стане не тільки чудовим захистом, але й оригінальним декором. Виготовлена з дерева підставка дуже міцна, красива, з оригінальною текстурою. Цікавий дизайн і чудова якість. Подаруйте такий сувенір своїм близьким друзям, і ваш подарунок стане не тільки прикрасою їхнього житла, але ще приноситиме їм неймовірне задоволення під час розкурювання аромапачок. Годиться для викурювання запахів з ароматичних паличок зі стрижнем із бамбука.
Чудова ідея подарувати або купити для себе відразу набір із підставки та натуральних індійських пахощів, які ви також можете підібрати в нашому магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Індія |
| Тип | Підставка |
| Довжина | 300 мм |
| Кількість | 1 шт. |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Дерево |
| Розмір | 30 х 7.5 х 4 см |
- Ціна: 180 ₴


