Килимок для йоги Manduka eKO Spring Buds 180x66x0.5 см
- Немає в наявності
- Код: 1350Z1610
6 760 ₴

Килимок для занять йогою eKO Spring Buds від Manduka підійде не тільки для професійних спортсменів, але і для йогів-початківців.
Дана модель є однією з найміцніших і найдовговічніших серед матів свого класу. Виготовлений з натурального природного каучуку з додаванням нетоксичних піноутворювачів та барвників.
Гарантує чудове прилипання до будь-якої поверхні, не ковзаючи і не згортаючись. Робоча сторона йога-мату чудово протистоїть прослизу ступнів і долонь, навіть при сильному намоканні та виконанні динамічних і складних асан, оберігаючи суглоби від отримання травм.
Він легкий у догляді, для цього після кожного заняття його потрібно протерти мокрою губкою з неконцентрованим розчином звичайного або яблучного оцту.
Не рекомендується прати його в пральній машині або використовувати миючі засоби. Бережіть від впливу прямих сонячних променів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Manduka |
| Країна виробник | США |
| Тип | Килимок/мат |
| Матеріал | Каучук |
| Довжина | 180 см |
| Ширина | 66 см |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
- Ціна: 6 760 ₴



