Килимок для йоги Manduka PRO Black Thunder 180x66x0.6 см
- Немає в наявності
- Код: 111011597
7 990 ₴

Manduka PRO Thunder є одним з найкращих йога-килимків у своєму класі.
Товстий та щільний, забезпечує чудовий рівень комфорту, безпеки та амортизації на будь-якій поверхні. Він однаково підійде для проведення тренувань та практик як у закритих приміщеннях, так і на відкритому повітрі.
Неслизька тканиноподібна поверхня не стає липкою навіть при рясному виділенні поту, гарантує зчеплення і добре протистоїть прослизу стоп і долонь, захищаючи суглоби.
Добре зарекомендував себе під час занять гарячою йогою. Витримує будь-які навантаження та величезну кількість тренувань, зносостійкий. Експерти не рекомендують прати його у воді, і піддавати швидкому сушінню. Щоб мат не втратив своїх властивостей, добре доглядати його за допомогою спеціальних спреїв.
З недавніх пір поставляється з довічною гарантією. Без латексу. Все виробництво та матеріали пройшли сертифікацію згідно стандартів OEKO-TEX® на вміст токсичних та шкідливих речовин, гарантовано безпечні для природи та користувача.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Manduka |
| Країна виробник | США |
| Матеріал | PVC |
| Довжина | 180 см |
| Ширина | 66 см |
| Товщина | 6 мм |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Килимки |
- Ціна: 7 990 ₴



