Килимок для йоги Bodhi Rishikesh оливковий 200x60x0.45 см
- Немає в наявності
1 625 ₴
+380 (50) 109-47-62
0992830503
Христинаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Rishikesh — найпопулярніший студійний килимок для йоги в лінійці Bodhi. Щільний і пружний, забезпечує чудову амортизацію, чудове зчеплення й комфорт, стійкий до стирання та деформацій. Rishikesh відповідає стандарту OEKO-TEX® Standard 100 No 48325.
Догляд. Ручне або машинне прання (без віджимання) за максимальної температури 30 °C. Не сушити в пральній машині. Не використовувати агресивні мийні засоби.
Зверніть увагу, що з великою кількістю поту або вологи нековзні властивості йога-мату знижуються: килимок не поглинає вологу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bodhi |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Килимок/мат |
| Матеріал | PVC |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 60 см |
| Товщина | 0.45 мм |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
- Ціна: 1 625 ₴
