Сумка-чохол для йоги Asana City Bodhi 75 см темно-сірий
- Немає в наявності
- Код: 902AZXL
1 620 ₴
+380 (50) 109-47-62
0992830503
Христинаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка для йога-килимка ASANA CITY BAG XL пошита з міцного поліестеру, дуже містка та комфортна у використанні. Застібка-блискавка розташовується збоку, що дає змогу легко виймати та вставляти килимок для йоги. Зручні ремені для перенесення. Всередині розташована кишеня для дрібних речей.
Asana City Bag XL від Bodhi виготовлена з міцного поліестеру, що робить її водостійкою й брудовідштовхувальною. Плечовий ремінь сумки легко регулюється, забезпечуючи комфорт час носіння.
Характеристики та властивості
Матеріал — 100% поліестер
Водонепроникний, простий у догляді.
Колір підкладки світліший.
Розмір: 75 х 20 см.
Ця сумка досить велика, щоб вмістити килимки для йоги ширшою 60 см. Три додаткові петлі додають зручності в перенесенні килимка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bodhi |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Чохол |
| Матеріал | Плащівка |
| Довжина | 76 см |
| Ширина | 20 см |
| Особливості | Чохол |
| Колір | Темно-сірий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 20 см |
- Ціна: 1 620 ₴





