Подушка для медитації півмісяць Rao 46х17х15 см Бежевий
- В наявності
- Код: rao311Mbg
700 ₴

Подушка для медитації від Rao ідеально підходить для зручного сидіння в позі лотоса, на колінах, для медитації, йоги, розслаблення. Це затишний пуф для сидіння під час чайних церемоній, музичних джемів, ігор для підлоги, спілкування з друзями.
Переваги форми півмісяця:
– Завдяки формі півмісяця підтримується природне положення під час сидіння, нижня частина спини має правильний кут нахилу.
– Забезпечується правильна підтримка ніг та є простір для того, щоб розмістити ступні.
– Форма сприяє зменшенню напруги в спині та ногах, завдяки чому ви зможете комфортно утримувати сидяче положення тривалий час.
Подушка для медитації у формі півмісяця виготовлена на 100% в ручну, має екологічний наповнювач (гречана лушпиння). Матеріал зносостійкий та легкий у догляді.
Наповнювач із гречаного лушпиння – натуральний, екологічно чистий та гіпоалергенний матеріал рослинного походження.
Чохол з м'якою приємною тканиною.
Подушка допоможе створити комфортну атмосферу для практики медитації, а також поглибити вашу духовну подорож, надихнуту традиційними етнічними віруваннями.
Розмір виробу може змінюватись ± 1-2 см.
Довжина: 46 см
Ширина: 17 см
Висота: 15 см
Подушки з гречаним лушпинням не злежуються, пірамідки лушпиння вільно пересипаються, і подушка приймає анатомічну форму тіла, знижує навантаження на м'язи, забезпечує максимальне розслаблення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAO |
| Форма | Фігурна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Матеріал напірника/чохла | бавовна |
| Наповнювач | Гречана лузга |
| Колір | Бежевий |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 46 см |
| Ширина подушки | 17 см |
| Висота подушки | 15 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гіпоалергенні, для медитації |
| Дизайн та декор | Орнамент |
| Властивості | Гіпоаллергенні |
- Ціна: 700 ₴

