Подушка для медитації Дзафу Етно Хвиля RAO 33х33х15 см пісочний
- Немає в наявності
- Код: rao310EWsn
600 ₴
+380 (50) 109-47-62
0992830503
Христинаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подушка для медитації з гречаним лушпинням (дзафу) традиційно використовується в практиці кардіолога. Вона підіймає рівень таза, що зменшує напругу в спині та ногах, і ви без проблем зможете утримувати положення сидячи тривалий час, перебуваючи в стані медитації.
Наповнювач із гречаного лушпиння – натуральний, екологічно чистий та гіпоалергенний матеріал рослинного походження.
Чохол з м'якої приємної тканини.
Подушки з гречаним лушпинням не злежуються, пірамідки лушпиння вільно пересипаються, і подушка приймає анатомічну форму тіла, знижує навантаження на м'язи, забезпечує максимальне розслаблення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAO |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина | 15 см |
| Тип | Анатомічні, Гіпоалергенні, для медитації, Ортопедичні |
| Розмір | 33х33х15 см |
| Діаметр | 33 см |
| Особливості | Антиалергенні, Стійкі до пилового кліща |
| Наповнювач | Гречане лушпиння |
| Дизайн та декор | З принтом |
| Властивості | Гіпоаллергенні |
| Форма | Круглі |
- Ціна: 600 ₴
