Йога-рушник для рук Manduka eQua Hand Towel Moon Tie Dye 67x40 см синій
- Немає в наявності
- Код: 211031568
1 050 ₴

Рушник для рук eQua® Hand Yoga Towel з мікрофібри від бренду Мандука стане ідеальним доповненням до будь-якого килимка для йоги. Рушник забезпечить краще зчеплення і менше ковзання, там де воно найпотрібніше — в областях рук або ніг.
Невеликий рушник (67см х 40см) легко розмістити там, де вам знадобиться додаткове захоплення протягом усього тренування.
Характеристики
- відмінно вбирає вологу, швидко сохне, дуже міцне;
- рушник з мікрофібри дуже м'який і приємний на дотик, нагадує замшу;
- ультралегкий;
- створено для використання у студії та за її межами;
- відмінно підходить для всіх видів йоги, включаючи гарячу, віньясу та силову;
- розраховано на незліченну кількість циклів прання;
- можна використовувати для тренувань, пляжу та відпочинку;
- 80% поліестер + 20% нейлон;
- Паперова упаковка/етикетка сертифікована FSC. FSC – це міжнародний стандарт відповідального управління лісами. Сертифікат FSC забезпечує, що ліс вирощується та використовується відповідально та екологічно стійко, соціально корисно та економічно життєздатно.
- всі барвники не містять AZO, свинцю та важких металів;
- підходить для веганів;
- вага: 0.1 кг;
- довжина: 40 см;
- ширина: 67 см.
Рушник для йоги для рук eQua® допоможе не лише у заняттях йогою, а й у тренажерному залі, кемпінгу чи дорозі.
Щоб уникнути линяння кольору перед першим використанням виробу, виробник рекомендує двічі випрати рушник. Прати при низькій температурі зі схожими кольорами. Рекомендується сушити природним способом, при сушінні в пральній машині варто включати програму з низькою температурою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Manduka |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 100 г |
| Довжина | 40 см |
| Ширина | 67 см |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Тип | Рушники |
| Призначення | Спортивні |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Розміри | 67x40 см |
- Ціна: 1 050 ₴



