Степ-платформа Reebok Reebok Deck синяя Уни 121,5 х 33,7 х 35 см
- Нет в наличии
- Код: RAP-15170BL
14 400 ₴
+380 (50) 109-47-62
0992830503возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Найновіша регульована степ-платформа Reebok з функцією лави - одна з найуніверсальніших і універсальних пристроїв для фітнесу. Це дозволить виконувати аеробні та силові тренування. Завдяки більш ніж 20 конфігураціям кроків можна виконувати десятки вправ. Ви можете легко змінити висоту платформи, її нахил та відрегулювати спинку лави. Крок ідеально підходить як для домашніх тренувань, так і занять у класі. Можливості цього устаткування практично безмежні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Reebok |
| Тип | Регулируемая платформа |
| Максимальный вес пользователя | 150 кг |
| Форма | Прямоугольная |
| Длина | 121.5 см |
| Ширина | 33.7 см |
| Высота | 35 см |
| Цвет | Синий |
| Пол | Унисекс |
| Пользовательские характеристики | |
| Состав | Пластик |
| Бренд | REEBOK |
| Размер поставщика | 121,5 х 33,7 х 35 см |
| Английское наименование | Reebok Reebok Deck |
| Предназначение | Біг та фітнес |
- Цена: 14 400 ₴



