Килимок для тренувань Reebok Training Mat рожевий Уні 183 х 80 х 1,5 см
- В наявності
- Код: RAMT-11018PK
2 640 ₴
+380 (50) 109-47-62
0992830503
Христинаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ознайомтеся з новим килимком для тренувань Reebok 15 мм!
Розроблений спеціально для додаткового комфорту цей килимок стане незамінним аксесуаром на ваших тренуваннях!
Чому Reebok Training Mat – найкращий вибір
- Вражаюча товщина: 15 мм килимка забезпечують чудову амортизацію та підтримку під час виконання вправ.
- Збільшена поверхня: завдяки своєму більшому розміру 183 х 80 см, мат ідеально підходить як для різних видів тренувань і так і для людей більшого зросту.
- Надійний матеріал: Виготовлений зі 100% NBR піни, фітнес-килимок пропонує м'яку поверхню для комфортних тренувань, при цьому він порівняно для своїх габаритів досить легкий (1.65 кг) і легко скручується.
- Портативність і зручність: з ремінцем на липучці, цей килимок легко транспортувати і зберігати. Швидко скручується, займаючи мінімум місця.
Технічні характеристики:
Розміри: 183x80x1.5 см;
Матеріал: 100% NBR.
🌟Reebok Training Mat - ваш ідеальний супутник на тренуваннях! Купуйте килимок для спорту Reebok та насолоджуйтесь кожною хвилиною тренування з максимальним комфортом та підтримкою! 🚀
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Reebok |
| Тип | Килимок/мат |
| Довжина | 183 см |
| Ширина | 80 см |
| Товщина | 15 мм |
| Вага | 1650 г |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Склад | гума NBR |
| Стать | Унісекс |
| Бренд | REEBOK |
| Розмір постачальника | 183 х 80 х 1,5 см |
| Англійське найменування | Reebok Training Mat |
| Призначення | Біг та фітнес |
- Ціна: 2 640 ₴
