Блок для йоги SNS 22.5x14.5x7.5 см жовтогарячий
- Немає в наявності
- Код: 23016
186 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴

Блок для йоги SNS являє собою корисний аксесуар, який широко застосовується під час йоги та стретчингу. Виготовлений із вкрай міцної піни EVA, цей блок набагато легший, ніж його аналоги з корка або бамбука, що робить його використання зручнішим і комфортнішим.
Характеристики:
- виготовлений із високоякісної піни EVA;
- дуже легкий і зручний;
- полегшує стабілізацію під час вправ;
- забезпечує правильну поставу під час занять;
- підходить для новачків та профі;
- розмір — 22,5 см х 14.5 см х 7,5 см.
Попри те, що деякі пози можна виконати за допомогою тільки одного блока, багато асанів вимагають двох блоків, включно з Uttanasana, Anjaneyasana, Supta Virasana, Ustrasana, Chaturanga Dandasana, а також для вирівнювання, балансу, стійки на голові, інверсії та ін. Тому, щоб не платити за доставляння двічі та шукати блоки такого ж кольору та розміру (вони можуть змінитися згодом), радимо придбати дві цеглинки. Отже, ви заощадите і завжди будете готові до будь-яких вправ.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SNS |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Помаранчевий |
| Матеріал | EVA піна |
| Тип | Йога блок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 14.5 см |
| Товщина | 7.5 см |
| Довжина | 22,5 см |
- Ціна: 186 ₴



